PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تشکر از آسو جان

younes422
2013-11-03, 15:13
با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز کاوش تیم بخصوص استادان و هیئت مدیره.یه s5360tآورده بودن واسم فایل فارسی اشباهی s5360 روش رایت کردم و فارسی شد.بعد از دوروز آوردش گفت بعد از فارسی دیگه آنتن نمیده.وقتی مدل دقیقشو نگاه کردم دیدم نوشتهs5360 t داخل کاوش جستجو کردم یه راهنمایی هایی کرده بودن.که آسو جان یه فایل مودم ضمیمه کرده بود اونو دانلود کردم زدم مشکل حل شد.جا داره تشکر ویژه از آسون جان و تمامی دوستان گلم تو سایت همیشه عالی کاوش بکنم.سپاسگذارم موفق و همیشه سربلندباشید

maranello
2013-11-03, 16:47
با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز کاوش تیم بخصوص استادان و هیئت مدیره.یه s5360tآورده بودن واسم فایل فارسی اشباهی s5360 روش رایت کردم و فارسی شد.بعد از دوروز آوردش گفت بعد از فارسی دیگه آنتن نمیده.وقتی مدل دقیقشو نگاه کردم دیدم نوشتهs5360 t داخل کاوش جستجو کردم یه راهنمایی هایی کرده بودن.که آسو جان یه فایل مودم ضمیمه کرده بود اونو دانلود کردم زدم مشکل حل شد.جا داره تشکر ویژه از آسون جان و تمامی دوستان گلم تو سایت همیشه عالی کاوش بکنم.سپاسگذارم موفق و همیشه سربلندباشید

همیشه مثل فرشته نجات به داد آدم می رسه
وقتی مشتری بالا سرت ایستاده و گوشیشو سالم ازت میخواد
واقعا انجمن کاوش و پشتیبان هاش نمونه هستن.
یک نمونه راهنمایی به من از طرف ایشون لطفا به تایم پست ها توجه کنید
http://forum.kavoshteam.com/thread99977.html

جا داره از همه مسئولین این سایت تشکر کنیم.
موفق باشید همگی

HASAAN0511
2013-11-04, 09:53
منم خیلی از مشکلاتی که حل کردم رو مدیون این اساتید هستم