میهمان گرامی خوش آمدید، نمایش این متن بدان معنی است که شما هنوز ثبت نام نکرده اید، لطفا" برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید و در چند مرحله ساده ثبت نام خود را تکمیل نمائید، البته پس از ثبت نام شما می توانید از تمامی امکانات سایت بهره ببرید.
css3menu.com Glass and LCD cchange

css menu by Css3Menu.com

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    کاربر فعال
    Thanks
    46

? سوال در مورد فلش تبلت asus k012

با سلام وخسته نباشید خدمت اساتید محترم تبلت asusk012برام اوردندبامشخصات10.32.1.30.5منطقه wwروی ارم گیر کرده سوال بنده اینه ک داخل دانلود سنترفایل باورژن10.32.1.33کاز ورژن تبلت بالاتر میخواستم بپرسم این فایل روش بزنم مشکلی نداره؟سوال دوم اینکه اگه بخوام اندرویدشو ارتقا بدم اول بایدورژن10بزنم بعد ورژن12باروشایی ک توانجمن موجوده فلش کنم؟؟؟

بخش سخت افزار
    Thanks
    16,372

سلام

نه من مستقیم به 5 میبرم ولی این مدل تبلت جز تبلت های بد قلق هست تو سرورش اخرین بیلد رو دان کنید و بزنید

کاربر فعال
    Thanks
    46

اقا بهمن ممنون بابت ج از سرورش نتونستم بفهمم از کدوم قسمت باید فایل دان کنم رجیستر کردم ولی نتونستم بفهمم ا کدوم قسمت فایل دان کنم ممنون میشم کمکم کنید

بخش سخت افزار
    Thanks
    16,372

ریجستر نمیخواد

ببینید مثلا از سری چی هست tw..ww.. ووووو مشخصه عزیز طبق اون تست کنید

کاربر فعال
    Thanks
    46

اقا بهمن تونستم از ساپورتش دان کنم الان من ی فایلی دان کردم باورژن12.8.1.33ورژن خود گوشی 10.32.1.30منطقهwwهستش در محیط cmd ک دستور تایپ میکنم خطا میده و روی گوشی هم میزنه fast boot cmd waiting وهمینطور باقی میمونه هیچ افاقی نمیفته ممنون میشم کمک کنید ایا باید در محیط فست بوت درایور خاصی اجرا کنم یا باید گزینه ای روی تبلت اجرا کنم؟؟؟

کاربر فعال
    Thanks
    46

دوستان من ی فایل دیگه هم دان کردم فقط دوفایل bootوdroid bootداخلش بود ممنون میشم کمک کنید گیج شدم واقعا

کاربر فعال
    Thanks
    61

هادی جون از این روش رایت کن: فایل بالا Android- platform-tools رو که دانلود کردید پوشه داخل اون رو استخراج کنید تو درایو C
    حالا از رام دانلود شده مورد نظرتون ۳ فایل boot.img و fastboot.img و splashscreen.img رو بریزید داخل همون پوشه بالا (Android- platform-tools)

[IMG]file:///C:\Users\mehran\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01 \clip_image002.png[/IMG]
    [IMG]file:///C:\Users\mehran\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01 \clip_image004.png[/IMG]
    حالا تبلت رو با توضیحات پست اول به حالت DROIDBOOT ببرید ابتداد از منوی ریست فکتوری رو انتخاب کنید بعد اومدن کامل بالا تبلت دوباره خاموش کنید
    دوباره برید به حالت DROIDBOOT حالا با کابل تبلت یا دیوایس تون رو به سیستم متصل کنید
    تو همین پوشه Android- platform-tools شیفت رو نگه دارید و راست کلیک کنید و گزینه
    Open command window here رو انتخاب کنید
    [IMG]file:///C:\Users\mehran\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01 \clip_image006.jpg[/IMG]خوب مانند فلش کرنل میریم صفحه CMD این کد ها رو به ترتیب بزنید

کد:
    fastboot flash fastboot fastboot.img

fastboot flash boot boot.img

fastboot flash splashscreen splashscreen.img

یکسری کد ها و فایل تو تبلت یا گوشی رد و بدل میشه بعد اتمام یکم صبر کنید در حد ۱ دقیقه حالا power off رو میزنیم
    خوب تا اینجا ما کرنل رام جدید رو فلش زدیم بعد فایل رام رو تغییر نام میدیم مثلا مدل تبلت ما
    K012 هست فایل رام رو به K012_sdupdate.zip تغییر نام میدیم
    فایل K012_sdupdate.zip رو به SD کارت انتقال میدم و در حالی که دیوایس تون خاموش هست SD جا میزنیم
    نکته : حتما باید به SD انتقال بدید نه حافظه داخلی اگر SD کارت نداره باید تهیه کنید
    حالا دوباره به محیط DROIDBOOT میریم اگه قبلا اندروید ۴٫۳ داشتید
    SD DOWNLOAD و اگه کرنل ۴٫۴ رو فلش کردید میشه Recovery میشه
    Recovery رو انتخاب میکنیم دیوایس تون ریبوت میشه و میره برای نصب رام بین ۵ تا ۱۵ دقیقه طول میکشه نصب بشه اگه درست نصب بشه
    بعد کپی فایل ها ریبوت میشه و رام جدید تون میاد بالا

کاربر فعال
    Thanks
    46

دوست عزیز دقیق طبف اموزش شما پیش رفتم اما تو مرحله اخر ک فایل میخواد رایت کنه ارور میده اساتید لطفا کمک کنند

کاربر فعال
    Thanks
    61

دوباره امتحان کن

کاربر فعال
    Thanks
    46

تست کدم نشد دوست عزیز رم هم عوض کردم الان ک گوشی روشن میکنم علامت usbمیاد خاموش میشه توروخدا اساتید کمک کنند

کاربر فعال
    Thanks
    61

فلش زدن رام رسمی یا فرمویر RAW image ایسوس از طریق DROIDBOOT

مراحل آموزش :
    ۱- فایل دانلود شده با فرمت RAW رو به روت مموری کارت منتقل کنید ( EXTERNAL SD )

۲- تبلت رو ری استارت کنید و به حالت DROIDBOOT برید ( هنگام روشن شدن گوشی ولوم بالا و پاور رو همزمان نگه دارید )

۳- Factory Reset (Safety measures) رو انتخاب کنید تا یک دور فکتوری ریست بشه و تمام اطلاعات پاک بشه ( قبلش از اطلاعات ضروری بکاپ داشته باشید )

۴- صبر کنید تا تبلت مجدد بوت بشه و سپس مجدد خاموش کنید .

۵- مجدد به حالت DROIDBOOT برید ( هنگام روشن شدن گوشی ولوم بالا و پاور رو همزمان نگه دارید )

۶- این بار SD Download رو انتخاب کنید و صبر کنید تا فلش تموم بشه !

کاربر فعال
    Thanks
    46

اقا مهران ممنون بابت توجهت ئقیقا همینکارو میکنم اخر نصب رام ارور میده کلافم کرده مشکلم اینجاست اموزش دارم درست انجام میدم ولی اخرش ارور میده

کاربر فعال
    Thanks
    46

دوستان مشکل از فایلم نمیتونه باشه نسخه فایلام 12.8.1.38و12.8.1.33و.11.2.1.33دوستان فایل تست شده اگه دارند برام بذارند ممنون میشم

کاربر فعال
    Thanks
    46

دوستان لطفا کمک کنید

کاربر ممتاز
    Thanks
    383

دوست گرامی با یکی از این 3 روش تست کن ان شاالله جواب میگیری من قبلا روی همین مدل از روش 1 یا 2 یادم نیست دقیقا، جواب گرفتم دیشب هم از روش 3 روی مدل K019 جواب گرفتم :

روش اول :

مرحله اول : بايد فايل فلش تبلت رو از اينجا دانلود کنيد!
    کد:
    ASUS Global
    توجه داشته باشد اول بيلد نامبر تبلت رو چک کنيد که ww هستش يا tw بعد دانلود کنيد!

مرحله دوم: فايل دانلود شده با پسوند زيپ رو به ASUS_BUNDLE.ZIP تغيير بديد(حتما با حروف بزرگ باشه)

مرحله سوم: فايل رو به روت مموري انتقال بديد

مرحله چهارم: کليد پاور و ولوم بالا رو نگه داريد تا به منوي ريکاوري برسيد بعد گزينه SD DOWNLOAD رو بزنبد تا فلش بشه!

نکته:ممکنه چند بار ارور بده و فلش نخوره که طبيعيه مال من بعد 3 بار ريست کردن بار چهارم فلش شد پس شکيبا باشيد

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

روش دوم :

اگر با روش اول نتونستيد فلش بزنيد رام را به K012_SDUPDATE.ZIP تغيير نام بدهيد سپس از منوي ريکاوري گزينه SD UPDATE را انتخاب
    کنيد.
    (K012 ميتواند تغيير بکند به اين صورت که اسم مدل تبلت را جايگزين اين کلمه بکنيد.)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    روش سوم :

1.Rename zip file (UL-K019-WW-11.10.1.41-user.zip) to MOFD_SDUPDATE.zip. Use exact naming with upper case
    and that under line(_).
    ميتواند با توجه به تغيير ورژن گوشي اسم ديگري باشد Note : UL-K019-WW-11.10.1.41-user.zip

2.Place MOFD_SDUPDATE.zip in to root of your micro sd card, no folders just in the root of micro sd.

3.Turn off your tablet, push and keep the power and volume + at the same time and after you see ASUS logo release them
    both. Now you are in “Droid boot”.

4.With Vol+ or Vol- navigate to “Recovery” then click Power to select. Your device will automatically update.

تو روش سوم توضیحات به انگلیسی هست ولی راحته اگه نفهمیدی بگو که به فارسی بگم بهت، موفق باشی
    ویرایش توسط matador5550 : 2016-04-08 در ساعت 04:54

16. The Following User Says Thank You to matador5550 For This Useful Post:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین